Loading page...

Praca z dźwiękiem

Dźwięk jest kluczowym elementem naszej rzeczywistości. Budzi emocje, które zdecydowanie kształtują naszą rzeczywistość. Wpływa na percepcję oraz na podejmowane przez nas decyzje. Świadomość pracy z dźwiękiem i nad dźwiękiem jest kluczowym aspektem jakiejkolwiek przewagi konkurencyjnej. Zaufaj tym, którzy na dźwięku znają się najlepiej.

1. Audiodeskrypcja
Zakupy on-line stały się dla nas codziennością. Współczesny proces zakupowy rozpoczyna się od włączenia urządzenia, uruchomienia przeglądarki oraz wyszukania przedmiotu zakupu. 

Wyobraźcie sobie Drogie Panie, że możecie podczas poszukiwania butów, nie tylko zobaczyć ich świetne zdjęcia np. szpilek, na które chorujecie od pół roku ale także poznać historię tych butów. Dowiedzieć się co czyni je tak wyjątkowymi i na chwilę za pomocą dźwięków, w tym w szczególności narracji być bliżej wymarzonego zakupu. Poprzez słowa, poczuć miękkość skóry, zobaczyć ich krwistą barwę oraz spojrzenia innych osób skierowane w waszą stronę. 

Panowie, wyobraźcie sobie że znaleźliście zegarek, który idealnie wyraża i podkreśla waszą osobowość. Jest zmaterializowaniem wszelkich waszych pragnień i wyobrażeń dotyczących prestiżu, przygody, wyjątkowości która sprawia, że coraz częściej jesteście w centrum, stojąc przez szansą bycia poza /beyond/. 
Czy nie byłoby ciekawym doświadczeniem posłuchać, jaka jest jego historia? Przez chwile być bliżej… posłuchać jak odmierza czas, który należy, bądź należeć będzie wyłącznie do was?

Jeżeli prowadzisz swój biznes on-line, zarówno w obszarze produktów jak i usług, i chcesz być poza /beyond/ konkurencją, dzięki dodatkowemu kanałowi sprzedażowemu, ta oferta jest uszyta pod Ciebie.

Próbka dźwięków tutaj

2. Voice Artist 
Oferta zawiera:

  • nagranie na zlecenie dowolnej treści głosowej, która stanowić może np. spersonalizowany dzwonek telefoniczny
  • podkładanie głosu /lektor/ dla platform edukacyjnych/szkoleniowych w szczególności realizowanych w technologiach cyfrowych z zastosowaniem szeroko zdefiniowanego e-learningu. Doświadczenie w ocenie projektów, zarządzania oraz znajomość języka angielskiego na poziomie CAE /Cambridge Advance Exam/ wpływa na jakość merytoryczną materiału dźwiękowego. 
Próbka dźwięku tutaj